Lidhje

Rishikimi i politikave të emigracionit në Shtetet e Bashkuara


Rishikimi i politikave të emigracionit në Shtetet e Bashkuara
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Presidenti Joe Biden nënshkroi një seri aktesh presidenciale për imigracionin të martën, me synimin për të bashkuar fëmijët me prindërit, për të reformuar sistemin e azilit politik për imigrantët nga Amerika Qendrore dhe për të rishikuar politikat e pararendësit të tij për imigracionin.

XS
SM
MD
LG