Lidhje

Media Arkivi

Rita Ora flet për karrierën dhe pasionet e saj


Këngëtarja Rita Ora ka tani një angazhim të ri në karrierën e saj. Ajo është drejtuesve e një konkursi ku djemtë kualifikohen ose eliminohen për t’u bërë pjesë e një grupi muzikor.

XS
SM
MD
LG