Lidhje

Tirana dhe Prishtina ndeshen për kupën Skënderbeu në regbi


Rritet populariteti i regbit në vendet e Ballkanit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Në Tiranë u zhvillua sot sfida e regbisë për Kupën Skënderbeu midis ekipeve Tirana dhe Prishtina. Drejtuesit e këtij sporti të ri për rajonin pohuan se në Ballkan po përhapet vitet e fundit kultura e regbisë, kryesisht në radhët e studentëve dhe gjimnazistëve.

Rritet populariteti i regbit në vendet e Ballkanit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

XS
SM
MD
LG