Lidhje

"Save the children" dhe gjendja e fëmijëve shqiptarë


"Save the children" dhe gjendja e fëmijëve shqiptarë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Organizata "Save the children" shprehu kritika për gjendjen e fëmijëve shqiptarë

XS
SM
MD
LG