Lidhje

Sela: Federalizimi mundësia më e mirë për barazi etnike në Maqedoni


Sela: Federalizimi mundësia më e mirë për barazi etnike në Maqedoni
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:02 0:00

Kryetari i partisë së re shqiptare Lëvizja për Reforma Partia Demokratike, Ziadin Sela thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se federalizimi është mundësia më e mirë për barazinë etnike dhe për zgjidhjen e shumë problemeve në Maqedoni.

XS
SM
MD
LG