Lidhje

Senatori amerikan Ron Johnson viziton Shkupin


Senatori amerikan Ron Johnson viziton Shkupin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Senatori amerikan Ron Johnson ishte sot në Shkup për t’i dhënë mbështetje referendumit të pritshëm për ndryshimin e emrit të Maqedonisë. Ai u bëri thirrje qytetarëve të këtij vendi që të dalin të votojnë më 30 shtator në mënyrë që të dëgjohet zëri i tyre. Senatori Johnson pati takime me zyrtarë të lartë shtetërore dhe me përfaqësues të opozitës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG