Lidhje

Sfidat e drejtueses së re të Organizatës Botërore të Tregtisë


Sfidat e drejtueses së re të Organizatës Botërore të Tregtisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Drejtuesja e re e Organizatës Botërore të Tregtisë (OBT) thotë se në këto kohëra sfiduese nuk mund të punohet më si zakonisht. Ajo thotë se "nevojiten reforma të thella dhe të gjera" brenda Organizatës Botërore të Tregtisë.

XS
SM
MD
LG