Lidhje

SHBA, Rusia dhe militarizimi i Arktikut


SHBA, Rusia dhe militarizimi i Arktikut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Në samitin e kësaj jave të Këshillit të Arktikut në Islandë, Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken dha alarmin për përforcimin ushtarak të Rusisë në rajon.

XS
SM
MD
LG