Lidhje

SHBA, shpresa të mëdha për paketën stimuluese


SHBA, shpresa të mëdha për paketën stimuluese
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Shtetet e Bashkuara pritet të miratojnë së shpejti një paketë masive stimuluese kundër COVID-19 që do t’i japë mbështetje ekonomisë së vendit dhe do të injektojë miliarda dollarë në sistemet shëndetësore globale.

XS
SM
MD
LG