Lidhje

Ambasadori Donald Lu flet në Facebook për korrupsionin


Ambasadori Donald Lu flet në Facebook për korrupsionin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

“Kini besim. Ndryshimi në sistemin gjyqësor dhe në anti-korrupsion po vjen” - theksoi ambasadori amerikan Lu.

XS
SM
MD
LG