Lidhje

Shfrytëzimi i burimeve natyrore në Veri të Shqipërisë


Ferma dhe ambjenti
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00
Në zonën Veriore të Shqipërisë, vetëm një numër i vogël biznesesh prodhuese arrijnë të shfrytëzojnë burimet e pasura natyrore të kësaj zone. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, ishte në fermën “Nordin”, në Vau Dejës, fermë kjo që, duke përdorur burimet natyrore të zones, ka arritur të jetë miqësore me mjedisin.
Ferma dhe ambjenti
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00
XS
SM
MD
LG