Lidhje

Shkelje protokolli në takimin BE-Ankara


Shkelje protokolli në takimin BE-Ankara
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Presidenti i Këshillit Evropian Charles Michel dhe Presidentja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen ishin dje në Ankara për të diskutuar me Presidentin Recep Taip Erdogan mbi shqetësimet e bllokut lidhur me respektimin e të drejtave të njeriut dhe hapat e ardhshme për anëtarësim në BE.

XS
SM
MD
LG