Lidhje

Shkodra feston karnavalet


Karnavalet në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në qytetin e Shkodrës u zhvilluan sot karnavalet, një festë tradicionale përmes të cilës qytetarët shkodranë vënë në lojë ngjarjet dhe fenomenet më negative të vitit që lanë pas. Siç pohojnë organizatorët, karnavalet e këtij viti kishin në qendër vënien në lojë të fenomeneve të tilla si përhapja e kanabisit dhe kundërshtitë ndaj reformës në drejtësi.

Rritet populariteti i regbit në vendet e Ballkanit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG