Lidhje

Media Arkivi

Shkollat fetare dhe ekstremizmi në Kosovë


Shkollat fetare dhe ekstremizmi në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:12 0:00

Përfshirja e një numri qytetarësh të Kosovës në luftërat në Lindjen e Mesme, ka nxitur shumë debate rreth shkaqeve që i çuan ata në atë rrugë.

XS
SM
MD
LG