Lidhje

Intervistë me producentin Shkumbin Istrefi


Intervistë me producentin Shkumbin Istrefi
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:21 0:00

Istref Shkumbini është producent i filmit të dhimbshëm nga Kosova “Tri Dritare dhe një Varje” që debuton në Shtetet e Bashkuara me një premierë me 1 mars në Uashington në kuadrin e Festivalit të Filmit të pavarur të kryeqytetit amerikan.

XS
SM
MD
LG