Lidhje

Shoqëria civile reagon kundër dhunës ndaj Xhensila Malokut


Shoqëria civile reagon kundër dhunës ndaj Xhensila Malokut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Në Tiranë organizatat e të drejtave të njeriut po reagojnë me forcë kundër dhunës ndaj vajzës nga Fushë-Kruja. Ato shprehën shqetësim për zvarritjen e procedurave në mbrojtje të saj dhe për mosarrestimin e dhunuesit, i cili dyshohet se është djali i një deputeti.

XS
SM
MD
LG