Lidhje

Shqipëri, autoritetet vendore thirrje për zbatimin e masave mbrojtëse ndaj COVID-19


Autoritetet vendore thirrje për zbatimin e masave mbrojtëse
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Në bashkitë veriore të Shqipërisë deri tani nuk është regjistruar asnjë i prekur nga COVID-19. Megjithatë, autoritetet vendore po i bëjnë thirrje banorëve të jenë të kujdesshëm, pasi pasi ditët e fundit është vërejtur një shpërfillje e masave mbrojtëse, sidomos nga të rinjtë. Ndërkohë, po vazhdon mbështetja e të moshuarve të vetmuar dhe familjeve në nevojë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG