Lidhje

Shqipëri: Opozita braktis parlamentin


Shqipëri: Opozita braktis parlamentin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Në Tiranë, deputetët e opozitës braktisën përsëri parlamentin, në shenjë proteste për shkeljet ligjore, që sipas tyre, po bën qeveria. Kryeministri Rama përsëriti ftesën për dialog, për reformën territoriale dhe për shumë probleme të tjera në vend.

XS
SM
MD
LG