Lidhje

Shqipëri, pikëpyetje mbi vlerësimin e dëmeve në shkollat që do rindërtohen


Shqipëri, pikëpyetje mbi vlerësimin e dëmeve në shkollat që do rindërtohen
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Në Shqipëri, një raport paraprak i Kontrollit të Lartë të Shtetit i konsideron të pabaza akt-ekspertizat që sugjerojnë prishjen e 7 shkollave në Durrës dhe rikonstruksionin e katër të tjerave.

XS
SM
MD
LG