Lidhje

Shqipëri, Presidenti Meta kthen ligjin që zgjat koncensionin e aeroportit


Shqipëri, Presidenti Meta kthen ligjin që zgjat koncensionin e aeroportit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Në Tiranë, Presidenti Ilir Meta ktheu për rishqyrtim në parlament ligjin dhe kontratën shtesë për koncensionin e Aeroportit Ndërkombëtar “Nënë Tereza”. Zoti Meta tha për shtypin se ato ishin akte dhe procedura antikushtetuese dhe antiligjore.

XS
SM
MD
LG