Lidhje

Shqipëri: Sërish shifra të larta ditore për Covid-19


Shqipëri: Sërish shifra të larta ditore për Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Në Shqipëri, autoritetet shëndetësore njoftuan 48 raste të reja me koronavirusin dhe një shtrirje më të gjerë gjeografike të infeksioneve. Kjo është shifra më e lartë ditore e qytetarëve të prekur qysh nga fillimi i pandemisë në muajin mars.

XS
SM
MD
LG