Lidhje

Shqipëri, shtohen rastet me COVID


Shqipëri, shtohen rastet me COVID
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Sot në Shqipëri u regjistruan edhe 5 vdekje të tjera nga COVID-19 dhe 273 infektime të reja. Ky është një tjetër rekord i ri i përhapjes përherë e më të madhe të sëmundjes në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG