Lidhje

Shqipëri: Bllokohen mbi një ton e gjysmë lëndë narkotike në Seman


Shqipëri: Bllokohen mbi një ton e gjysmë lëndë narkotike në Seman
Shqipëri: Bllokohen mbi një ton e gjysmë lëndë narkotike në Seman

Policia në jug të Shqipërisë thotë se ka bllokuar mbi një tonë e gjysëm lëndë narkotike me destinacion Italinë. Policia e Vlorës dhe e Fierit kanë bashkëpunuar në operacionin e zhvilluar pergjate bregdetit te Semanit. Policia thotë se gjatë ditëve të fundit ka vërejtur një shtim të aktivitetit të rrjeteve të trafikut te narkotikeve në kufirin shqiptaro - grek.

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG