Lidhje

Shqipëri, qeveria, opozita komentojnë mbi gjendjen ekonomike


Shqipëri, qeveria, opozita komentojnë mbi gjendjen ekonomike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Në Tiranë, qeveria dhe opozita komentuan mbi ecurinë e ekonomisë gjatë këtij viti Komentet e tyre ishin krejt të kundërta mbi zhvillimet në vend. Qeveria tha se ky ishte viti i punësimit dhe rritjes ekonomike. Ndërsa opozita tha se ky është viti i thellimit të varfërisë, korrupsionit dhe emigrimit.

Shqipëri, qeveria, opozita komentojnë mbi gjendjen ekonomike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG