Lidhje

Media Arkivi

Shqipëri: festime për shenjtërimin e Nënë Terezës


Edhe në Shqipëri u organizuan sot festime me rastin e shenjtërimit të Nënë Terezës. Ministria e Kulturës dhe bashkia e kryeqytetit zhvilluan ceremoni dhe koncerte në sheshin me emrin e saj.

XS
SM
MD
LG