Lidhje

Festime në Shqipëri për shenjtërimin e Nënë Terezës


Edhe në Shqipëri u organizuan sot festime me rastin e shenjtërimit të Nënë Terezës.

Ministria e Kulturës dhe bashkia e kryeqytetit zhvilluan ceremoni dhe koncerte në sheshin me emrin e saj.

Shqipëri: festime për shenjtërimin e Nënë Terezës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

XS
SM
MD
LG