Lidhje

Media Arkivi

"Ruleta" politike me lojërat e fatit në Shqipëri


"Ruleta" politike me lojërat e fatit në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:41 0:00

Industria e lojërave të fatit në Shqipëri ka rritur me 25 për qind të ardhurat dhe 68 për qind fitimet, vetëm në dy vitet e fundit, ndërkohë që raportet e Kontrollit të Lartë të Shtetit tregojnë se zgjerimi ekonomik ngrihet mbi informalitetin e lartë dhe tolerimin prej autoriteteve mbikëqyrëse.

XS
SM
MD
LG