Lidhje

Reagimi i opozitës ndaj raportit për të drejtat e njeriut


Reagimi i opozitës ndaj raportit për të drejtat e njeriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Opozita reagoi me shqetësim në Tiranë mbi gjetjet e raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit. Ata thanë se raporti solli një pamje të trishtuar ku gjenden sot demokracia, qeveria, drejtësia, policia dhe media shqiptare.

XS
SM
MD
LG