Lidhje

Shqipëri, opozita e konsideron fitore shtyrjen e zgjedhjeve në Kavajë


Në Tiranë, protesta e opozitës hyri sot në ditën e 78. Shtyrjen e zgjedhjeve për bashkinë e Kavajës, Partia Demokratike po e vlerëson si një fitore me rëndësi për protestën e saj. Por kryeministri Rama deklaroi se zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit nuk do të shtyhen dhe se qeveri teknike nuk do të ketë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG