Lidhje

Kremtimi i Pashkëve ortodokse në Shqipëri


Kremtimi i Pashkëve ortodokse në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Në Tiranë, besimtarët ortodoksë festuan sot Pashkën, mes ceremonive fetare të drejtuara nga kryepeshkopi Anastas. Festa kulmoi me lutje e këngë dhe me porosi të drejtuesve fetarë për të mbështetur më nevojtarët.

XS
SM
MD
LG