Lidhje

PD: protesta dhe qeveri të përkohshme


PD: protesta dhe qeveri të përkohshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Në Shqipëri, forca e kryesore e opozitës, Partia Demokratike, deklaroi sot se sipas saj zgjidhja politike e vendit duhet të vijë përmes një qeverie kalimtare që të përgatisë zgjedhje të lira në vend.

XS
SM
MD
LG