Lidhje

Polemika në Tiranë për situatën e luftës ndaj narkotikëve


Në Tiranë, opozita deklaroi sot se arrestimi i dy drejtuesve të lartë policorë si bashkëpunëtorë të grupeve, që kultivojnë bimë narkotike, tregon për inkriminimin e strukturave shtetërore. Por, forcat e rendit pohuan se goditja e grupeve kriminale po vazhdon me intensitet. Prokuroria pohoi se dy drejtuesit e policisë të arrestuar në Vlorë dhe Tepelenë dyshohet se janë pjesëtarë të grupeve të strukturuara kriminale.

Polemika në Shqipëri për situatën e luftës ndaj lëndëve narkotike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

XS
SM
MD
LG