Lidhje

Shqipëri: PS dhe përkrahës të saj vazhduan protestën para godinës së KQZ-së


Shqipëri: PS dhe përkrahës të saj vazhduan protestën para godinës së KQZ-së

Partia Socilialiste dhe përkrahës të saj u mblodhën sot përsëri në një tubim para KQZ për të protestuar ndaj procedurave që po ndiqen me numërimin e votave.
Ndryshe nga ditët e tjera, kur protestuesit u ndeshen me policinë, sot pjesëmarrësit ishin paqesorë dhe politikanët në krye të tyre mbanin fjalime të shkurtra.

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG