Lidhje

Pas protestës së mbrëmshme në Shqipëri


Pas protestës së mbrëmshme në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Në Shqipëri, një ditë pas protestës së mbrëmshme qeveria dhe opozita shkëmbyen replika mes tyre. Për protestën e mbrëmshme janë arrestuar 37 persona ndërsa 24 të tjerë po hetohen në gjendje të lirë.

XS
SM
MD
LG