Lidhje

Shqipëri, socialistët propozojnë, demokratët thonë se propozimet janë të vjetra

  • Armand Mero

Shqipëri, socialistët propozojnë, demokratët thonë se propozimet janë të vjetra

Në Shqipëri, Partia Socialiste deklaroi sot se bisedimet për çështjen e hetimit të zgjedhjeve të qershorit të kaluar kanë vazhduar dhe se ata i kanë paraqitur propozime të reja Partisë Demokratike. Por kjo e fundit reagoi duke thënë se propozimet janë në të njëjtën frymë me qëndrimet e mëparshme të Partisë Socialiste.

XS
SM
MD
LG