Lidhje

Tiranë, besimtarët e krishterë festojnë Krishtlindjen


Tiranë, besimtarët e krishterë festojnë Krishtlindjen
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Në Shqipëri, Krishtlindjet u festuan sot nga mijëra besimtarë të krishterë. Ata u mblodhën nëpër katedrale dhe kisha, duke uruar njëri-tjetrin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG