Lidhje

Studiuesit vlerësojnë vizitën e Papës


Studiuesit vlerësojnë vizitën e Papës
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:24 0:00

Studieusit Persida Asllani dhe Zyhdi Dervishi vlerësuan faktin që Papa ngriti lart historinë e Shqipërisë si një vlerë e rrallë, ku mund të bazohet e ardhmja e vendit.

XS
SM
MD
LG