Lidhje

Shqipëria gjatë vitit 2014


Shqipëria gjatë vitit 2014
please wait

No media source currently available

0:00 0:17:32 0:00

Reformat e ndërmarra nga qeveria u shoqëruan me debate, dhe tensionet politike ishin të pranishme gjatë gjithë kohës.

XS
SM
MD
LG