Lidhje

Shqipëria, reforma në diplomaci


Shqipëria, reforma në diplomaci
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama deklaroi se reforma në diplomaci është thelbësore për zhvillimin dhe për imazhin e vendit.

XS
SM
MD
LG