Lidhje

Uashington, veprimtari për nder të Nënë Terezës


Në një periferi të Uashingtonit, pjesëtarë të komunitetit shqiptar morën pjesë sot në një veprimtari bamirësie. Misionaret e Nënë Terezës mbajtën një meshë dhe u shërbyen ushqim si dhe u bënë shoqëri të pastrehëve të zonës. Siç njofton kolegu ynë Ilir Ikonomi, shqiptarët e komunitetit të Uashingtonit bënë dhurata financiare dhe materiale për misionaret e Nënë Terezës.

Meshë në Uashington me misionaret e Nënë Terezës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

XS
SM
MD
LG