Lidhje

Media Arkivi

Shtimi i gjuhës së urrejtjes në Serbi


Kritikët e qeverisë në Serbi thonë se rritja e ndjenjave të djathta dhe pro ruse po rrezikon demokracinë në vend dhe synimet për integrime evropiane.

XS
SM
MD
LG