Lidhje

Përdorimi i simboleve kombëtare në Malin e Zi


Përdorimi i simboleve kombëtare në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Ministria e Pakicave në Mal të zi ka hartuar një variant të ri të projekt-ligjit për përdorimin e simboleve kombëtare, një variant më i avancuar dhe që mënjanon disa mangësi të ligjit të mëparshëm.

XS
SM
MD
LG