Lidhje

Tatimorët dhe biznesi në Shqipëri


Në Shqipëri, Kryeministri Edi Rama bëri thirrje që t'u jepet fund abuzimeve me tatimet dhe doganat. Ai kërkoi gjithashtu trajtim dinjitoz ndaj bizneseve.

XS
SM
MD
LG