Lidhje

Orientimi profesional i të rinjve në Kosovë


Orientimi profesional i të rinjve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Në Kosovë, universitetet publike kanë hapur konkurset për pranim të studentëve për vitin e ri akademik, ku sërish më shumë vende të hapura ka në departamentet e ekonomisë. Njohës të fushës bëjnë thirrje që të ketë një orientim profesional për të rinjtë dhe që ata të përgatiten në bazë të kërkesave aktuale te tregut të punës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG