Lidhje

Vullnetarizmi i të rinjve në Tiranë


Vullnetarizmi i të rinjve në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Në Tiranë po shtohet përherë e më shumë vullnetarizmi i të rinjve. Nxënësit e gjimnazit “Qemal Stafa” i bashkohen shpesh veprimtarive të Kryqit të Kuq, bashkë me artistë të njohur dhe qytetarë të shumtë.

XS
SM
MD
LG