Lidhje

Qendra e telemjekësisë në Tropojë


Qendra e telemjekësisë në Tropojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Në spitalin e qyteti Bajram Curri, u përurua sot Qendra e Telemjeksisë, me të cilën përfundoi edhe shtrirja e rrjetit të telemjeksisë në të gjithë territorin e Shqipërisë. Në ceremoninë e përurimit ishte i pranishëm Ministri i Shendetësisë, Ilir Beqaj si dhe drejtuesi i Programit të Telemjeksisë në Kosovë dhe Shqipëri, mjeku i njohur shqiptaro-amerikan, Rifat Latifi.

Qendra e telemjekësisë në Tropojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

XS
SM
MD
LG