Lidhje

Nxitja e zhvillimit të turizmit në Tepelenë


Në qytetin e Tepelenës, disa investime të kryera së fundi synojnë të nxisin zhvillimin e turizmit. Qyteti dhe zonat përreth ofrojnë krahas pasurive kulturore, edhe mundësi për turizmin natyror.

Nxitja e zhvillimit të turizmit në Tepelenë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:37 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG