Lidhje

Thaçi: Ushtrinë do ta bëjmë në bashkëpunim më SHBA dhe NATO-n


Thaçi: Ushtrinë do ta bëjmë në bashkëpunim më SHBA dhe NATO-n
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:34 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi tha se të gjitha veprimet për shndërrimin e FSK-së në ushtri të Kosovës, do të bëhen në bashkërendim me Shtetet e Bashkuara dhe NATO-n.

XS
SM
MD
LG