Lidhje

Tiranë: Besimtarët festojnë Krishtlindjet


Tiranë: besimtarët festojnë Krishtlindjet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Në Tiranë, mijëra besimtarë të krishterë festuan sot Krishtlindjen pranë objekteve të tyre të kultit. Udhëheqësit kishtarë bënë thirrje për solidaritet dhe mbështetje për të varfërit. Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, njofton nga Tirana.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG