Lidhje

Tiranë: Opozita rendit prova dhe padi "për vjedhjen e zgjedhjeve nga socialistët"


Tiranë: Opozita rendit prova dhe padi "për vjedhjen e zgjedhjeve nga socialistët"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Në Tiranë, partitë e opozitës po publikojnë fakte dhe padi, që provojnë, sipas tyre, vjedhjen e votave nga Partia Socialiste në zgjedhjet e përgjithshme të 25 prillit. Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim publikuan edhe sot prova, për atë që ato e quajnë “një masakër zgjedhore”.

XS
SM
MD
LG